محل تبلیغات شما

بنام خداوند جان آفرین             حکیم سخن در زبان آفرین

گزارشدوچرخه سواری به سد اکباتان تیر ماه98

مدتها در فکر این بودم که با دوچرخه به سد اکباتان بروم. بعد از هماهنگی لازم با دوست و همنورد خوبم جناب آقای مجید شاملو روز دوشنبه مورخه 4/25/ 98 قرارگذاشتیم که راس ساعت 5:45 از میدان مخابرات شهرک بهشتی به سمت سد اکباتان برنامه مفرح دوچرخه سواری را اجرا کنیم . ساعت 5:30از منزل حرکت کردم.و سر ساعت قرار در محل قرار حاضر شدم . و باتفاق دوست خوبم از مسیر جاده تفریجان (جاده قدیم سد)به سمت روستای تفریجان رکاب زدیم.مسیر تا نزدیکی روستا هموار بود و براحتی رکاب زدیم . اما از نزدیکی روستا و خود روستا کلا سر بالای بود .توانستیم ساعت شش و سی دقیقه از روستای تفریجان خارج شویم و به جاده اصلی سد برسیم. جاده سد را همچنان رکاب زدیم و به سر بالایی تند سد رسیدیم . بالاخره با رکاب زدن قدرتی توانستیم راس ساعت 6:45 آب آرام بخش سد را ببینم .و یک روحیه و نشاط صبحگاهی لذت بخشی را حس کنیم که باعث رفع خستگی شد که در جای خودش قابل توصیف بود. بعد از گرفتن چند عکس یادگاری مجددا مسیر سرازیری با شیب تند را ادامه دادیم تا مجددا به روستای تفریجان رسیدیم .و از داخل روستا که با شیب خوبی داشت عبور کردیم .و بالاخره راس ساعت 7:15 به محل شروع برنامه میدان مخابرات رسیدیم.واز دوست ارجمندم خدا حافظی کردم. و مسیر منزل را از مسیر میدان حاج عنایت ادامه دادم و الحمدالله این برنامه مفرح و لذت بخش تک سواری، راس ساعت 7:30 با رسیدن به منزل  به پایان رسید.

روز و روزگارتان خوش باد

صعود زمستانی به قله 3420 متر ی الوند بهمن ماه 98 در شرایط کولاک

گزارش صعود گروه همنورد کوروش به قله 3895 متری کرکس نطنز اصفهان آبانماه 98

گزارش صعودگروه همنورد کوروش به قله 3405 متری پراو بام کرمانشاه مهر ماه 98

,سد ,ساعت ,مسیر ,رکاب ,اکباتان ,    ,راس ساعت ,سد اکباتان ,روستای تفریجان ,به سد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هر آنچه از فارکس باید بدانید.